ДКЗТТI

dkztti@gmail.com м.Дніпро, пр. Пушкіна 77-А, 49006

Підготовчі курси


В коледжі діють 6, 3 та 1 місячні курси для учнів 9 та 10 класів. Предмети, з яких проводиться підготовка до всупу в коледж: українська мова та математика.

Переваги навчання на курсах для абітурієнта:

  • Поліпшення успішності у школі;
  • Отримання навичок навчальної роботи в умовах закладу фахової передвищої освіти;
  • Усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії;
  • Після успішного закінчення курсів нараховуються додаткові бали (до 50) при вступі на всі спеціальності.


Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які допомагають вступникам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також успішно підготуватися до державної підсумкової атестації в школі.
Заняття проводяться по суботам (можливе навчання під час шкільних канікул). По закінченню курсів проводиться пробні вступні іспити.

95% слухачів підготовчих курсів навчаються у коледжі за кошти регіонального замовлення

Термін навчанняПочаток навчання
6 місяцівлистопад
3 місяцілютий
1 місяцьчервень

Документи:

  • Заява (заповнюється у приймальній комісії)
  • Договір (заповнюється у приймальній комісії за паспортними даними одного з батьків)
  • Квитанція про сплату навчання
  • Фотокартка 3х4 – 1 шт.
  • Копія паспорта та прописка абітурієнта

Форма-заявка на оформлення до підготовчих курсів (ЗАПОВНИТИ)


Реквізити для сплати за навчання на підготовчих курсах:

Одержувач: ДВНЗ «ДКЗТТІ»

Р/р: UA208201720314221001201013816

Банк: ДКСУ, м.Київ

ОКПО 01116118          Код платежу: 25010100

Призначення платежу: за підготовчі курси

П.І.П. абітурієнта:_______________________________ група: П3-1

Сума: 1820 грн


Розклад занять:

  • Група П6-1. (список абітурієнтів нижче)
 16.06 укр. мова 8:30-10:45,  математика 11:00-13:15
18.06 математика 9:15-11:30, укр. мова 11:45-14:45 (тестування)
22.06 математика 8:30 - 10:45
24.06 математика 8:30 - 10:45 (тестування)

Код доступу до Google Classroom: математика - jjxeshr, українська мова - h2mrcmd

  • Група П6-2. (список абітурієнтів нижче)
 16.06 -  математика  8:30-10:45, укр. мова 11:00-13:15
18.06 - укр. мова 8:30-11:30 (тестування), математика 11:45-14:00
22.06 - математика 11:00 - 13:15
24.06 - математика 11:00 - 13:15 (тестування)

Код доступу до Google Classroom: математика - jjxeshr, українська мова - h2mrcmd
  • Група П3-1.
 Математика 8:30 - 12:15
Українська мова 12:30 - 14:45
15.06 - за розкладом
17.06 - за розкладом
19.06 - за розкладом
22.06 - українська мова 8:30 - 13:00
23.06 - за розкладом
24.06 - українська мова 8:30 - 13:00
25.06 - за розкладом
26.06 - за розкладом
30.06 - за розкладом (українська мова - тестування)
01.07 - математика 8:30-14:45
02.07 - математика 8:30-14:45
03.07 - математика 8:30-14:45
06.07 - математика 8:30-14:45
07.07 - математика 8:30-12:15 (тестування)

Група П6-1

  1. Андреєв Владислав Сергійович
  2. Бодня Сніжана Сергіївна
  3. Бугай Костянтин Едуардович
  4. Величко Тетяна Олександрівна
  5. Вітюк Віталій Сергійович
  6. Гонтар Оксана Анатоліївна
  7. Горбунов Владислав Сергійович
  8. Єлєнчін Наум Сергійович
  9. Жовтяк Олексій Володимирович
  10. Ісаєв Данило Рамізович
  11. Каварзін Кирило Геннадійович
  12. Ковальчук Валерія Андріївна
  13. Кондратюк Олександр Олексійович
  14. Кошляк Валентин Сергійович
  15. Кремер Ксенія Андріївна

Група П6-2

  1. Купрій Богдан Анатолійович
  2. Липка Данило Андрійович
  3. Лисенко Микита Олегович
  4. Марченков Олексій Сергійович
  5. Огійко Руслан Віталійович
  6. Реко Дмитро Ігорович
  7. Скрильов Тимур Валерійович
  8. Таборська Карина Олегівна
  9. Танчик Анна Олександрівна
  10. Тріусов Олександр Станіславович
  11. Тронєв Ярослав Ярославович
  12. Фаюра Данило Сергійович
  13. Чижмак Лілія Владиславівна
  14. Чумаков Максим Євгенович
  15. Швець Євгеній Вадимович